MeDiLa spol. s r.o. - laboratorní diagnostika Turnov

Služby laboratovní diagnostiky

Jsme sítí certifikovaných klinických laboratorních pracovišť. Nabízíme komplexní služby v oblasti laboratorní diagnostiky, včetně konzultační a interpretační podpory u všech nálezů. Věnujeme se laboratorní medicíně v celé šíři odborností. Mimo jiné testujeme klíšťata na přítomnost lymeské boreliózy.

  •  258
  • 511 01 Ohrazenice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si zvolit služby naší klinické laboratoře

Společnost MeDiLa jsme založili roku 1995 s cílem poskytovat odborné služby v oblasti medicínské laboratorní diagnostiky. V současné době úspěšně provozujeme širokou síť nestátních zdravotnických zařízení v podobě laboratoří, diagnostických center a odběrových stanic. Svou společnost řídíme systémem managementu kvality podle normy EU ISO 9001. Řízení samotných laboratorních provozů a diagnostických center je certifikováno v souladu s normou EU ISO 15189. Jsme registrování v Registru klinických laboratoří s odbornou garancí ČSL JEP. Prostřednictvím registrace u SZÚ – Centra pro řízení kvality ve zdravotnictví jsme zapojeni do systému zvyšování kvality.  

Co pro vás můžeme udělat?

Nabídka našich služeb představuje komplexní činnost v oblasti laboratorní diagnostiky. Věnujeme se celému spektru odborností přítomných v laboratorní medicíně. Zabýváme se biochemií, imunochemií, imunologií i hematologií. Specializujeme se rovněž na oblasti mikrobiologie, molekulární biologie (PCR) a genetiky. Naše služby využívají lékaři, nemocnice, veterináři i veřejnost.

Přehled poskytovaných vyšetření

Testujeme klíšťata na lymeskou boreliózu

Chraňte své zdraví. Využijte naší nabídky testování klíšťat na lymeskou boreliózu. Testováním klíštěte výrazně zvyšujete úspěšnost diagnostiky, která je v případě lidí značně komplikovaná. Lymeská borelióza je u nás rozšířenou chorobou. Neexistuje možnost účinného preventivního očkování. Včasná diagnostika je podstatným prvkem úspěšné léčby.

Žádanky o vyšetření

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce